Kredi Kartı İle Ödeme

Kurutma makineleri doğalgaz dönüşümü sağlandığında hem performans hem de maliyet açısından büyük karlar elde etmek mümkün olmaktadır. İşte sizlere yazımızda bu önemli avantajlara değinecek ve sayısal veriler ışığında anlatmaya çalışacağız. Bu sayede sizler de aradaki farkı görebileceksiniz.

 

2 Kat Yüksek Performans

 

Doğalgaz dönüşümü gerçekleştirilmiş olan kurutma makineleri ile 2 kat daha fazla performans elde etmek mümkündür. Bu kapsamda aynı süre içerisinde 2 kat daha fazla parça kurutabileceğinizi ifade etmek isteriz.

 

Bunun yanı sıra enerji maliyeti de bir hayli düşmektedir. Öyle ki sadece bir kurutma seansında %30 oranında enerji tasarrufu sağlanmaktadır. Ayrıca doğalgaz dönüşüm yapıldığında makine çalışmıyorken hiçbir enerji harcanmayacağı için ekstra tasarruf yapmak da mümkündür.

 

Düşük Bakım Maliyeti

 

Buharlı sistem kullanan kurutma makinelerinde 2 yılda bir parça değişimi yapılması gerekmektedir. Bu da ciddi manada maliyete neden olmaktadır. Ancak doğalgaz dönüşümü gerçekleştirilmiş olan kurutma makinelerinde bu maliyetlere gerek yoktur. Zira değişimi yapılan parçalar devre dışı bırakılmaktadır. Bu da ciddi bir avantaj sağlamaktadır.

 

Doğalgaz dönüşümlü kurutma makineleri avantajları saymakla bitmemektedir. Hem zamandan hem de enerjiden tasarruf sağlayan bu makineler aynı zamanda çevreye de zarar vermemektedir. Böylelikle her yönden en avantajlı makine olduğunu da bir kez daha ispatlamaktadır.

 

Gazlı sistemin tercih edilmesi durumunda parça değişimi yapılmayacağını ifade ettik. Sadece parçaların temizlenmesi söz konusu olacaktır ki bu da ciddi bir maliyet gerektirmemektedir. Hem daha yüksek performans elde etmek hem de daha az masraf yapmak için gazlı kurutma makinelerinin tercih edilmesi gerektiğini ifade etmemiz gerekir. İşte tüm bu sebeplerden ötürü doğalgaz dönüşümlü kurutma makinelerinin açık ara önde olduğunu belirtmek gerekir.