Kredi Kartı İle Ödeme

Fason lazer kesim sektörü çok rekabetli ve işlerin zor olduğu ve hata kabul etmeyen bir hizmettir. Bu hizmette firmalar desenlerini isterlerse kendi seçerler isterlerse ekol lazer firmasının lazer kesim desenlerinden birisi ile devam edebilirler...

Lazerli kesim nerelerde kullanılır?

Ferforje kesimlerde, kapılarda, tablo olarak, kapı tokmaklarında, arabalarda, bisikletlerde, uçaklarda kısaca metalin kesilmesi gereken her yerde lazer kesim teknolojisi kullanılır bu nedenle kullanım alanı çok fazla müşterisi bol olan bir sektördür...

Bu sektörde işini iyi yapan firmalar ve işinde hata vermeyenler tutulur ekol lazer şirketi'de bu saydığımız özellikleri barından bir firmadır.

Eğer sizde lazerli kesim işinde profesyonel ve kaliteli bir firma arıyorsanız mutlaka ekollazer.com ile iletişime geçmelisiniz...

Çamaşır makinesinin en az ses ve titreşimle çalışması için sizlere yazımızda çamaşır makinesi ayakları nasıl ayarlanır sorusunun cevabını vereceğiz. Böylelikle sizler de çamaşır makinenizi ayarlayabilecek hem kendinizi hem de komşularınızı oluşabilecek gürültülerden koruyabileceksiniz.

 

Uygun Zemin

 

Çamaşır makinesinin düzgün bir şekilde çalışması için ilk olarak sert ve düz bir zeminin bulunması gereklidir. Genellikle banyolarımız bu şartları sağlamaktadır. Ancak kimi zaman düz olmadıkları gözlemlenmektedir ki bu zamanlarda da farklı yöntemler kullanılarak düzeltme söz konusu olabilmektedir. Çamaşır makinesi altına halı gibi yumuşak sergilerin koyulmaması gerektiğini de hatırlatmak isteriz.

 

Makine Ayaklarını Ayarlama

 

Makine için en ideal zemini belirledikten sonra sıra makinenin ayaklarını ayarlamaya gelecektir. Bu kapsamda ifade etmemiz gerekir ki makinenin 4 ayağı da ayarlanabilmektedir. Dolayısıyla makinenizin direkt olarak zeminle temas etmemesi için makinenin ayaklarını ayarlayabilirsiniz. Ancak burada da ölçüyü kaçırmamak gerekir. Aksi takdirde makineniz çok daha fazla sallanacaktır.

 

Makine ayaklarını ayarlarken her birisinin aynı seviyede olmasına dikkat ediniz. Eğer nispeten alçak kısımda kalan ayaklar var ise bunları biraz daha fazla açarak dengeyi sağlayabilirsiniz. Ardından da somunu iyi bir şekilde sıkarak sizler de tüm ayakları ayarlamış olacaksınız.

 

En sık yapılan hatalardan birisi de ayakların atına karton ve benzeri maddeler yerleştirmektir. Çamaşır makinesi ayakları ayarlama işlemlerini yaparken kesinlikle böylesi işlemlere girişmemeniz gereklidir. Zira bu durum makinenize zarar dahi verebilecektir. Üstelik makinenin ayaklarının ayarlanabilir olması karşısında böylesi bir davranışa hiç de gerek yoktur.

 

Sizler de yukarıda ifade etmiş olduğumuz aşamaları teker teker uygulayarak çamaşır makinenizi rahatlıkla düz bir konumda ayarlayabilirsiniz. Ancak ayarlarken birisinden çamaşır makinesini kaldırması için yardım isteyiniz. Ayrıca çamaşır makinesinin içinin boş olması da son derece önem arz etmektedir.

Çamaşır makinesi bazı durumlarda çamaşırlara zarar verebilmektedir. Bu durumda çamaşırlarınız yırtılmakta ya da delinmektedir. Bu durumda yapmanız gereken önemli işler vardır. Küçük ancak etkili kontroller ile sizler de bu soruna bir çözüm bulabilirsiniz. Böylelikle daha fazla çamaşırınızın da yıpranmasının önüne geçmiş olursunuz. Böylesi bir durumda yapmanız gereken ilk şey makineye bir daha çamaşır atmamak olmalıdır. Tam anlamıyla tamir ettikten sonra çamaşırlarınızı atabilirsiniz.

Çamaşır makinesi tahliye hortumu nasıl bağlanır diye merak ediyorsanız yazımızdan öğrenebilirsiniz. Adından da anlaşılacağı üzere tahliye hortumu çamaşır makinesindeki kirli suyun tahliye edilmesinde kullanılmaktadır. Bu sayede pis su direkt olarak gidere yönlendirilmektedir. Ancak bunu yaparken son derece dikkatli bir şekilde ayarlamak gerekir. Aksi takdirde pis suyun banyoya dolması söz konusu olabilir.

Beko her ne kadar bir dünya markası olsa da Beko çamaşır makinesi arızaları meydana gelebilmektedir. Bu sorunların en kısa süre içerisinde çözülebilmesi için sorunları doğru bir şekilde okumak ve ardından da doğru çözümü uygulamak gerekir.